Політика конфіденційності

Користуючись сайтом Центру мовних перекладів ABC, Ви довіряєте нам свою особисту інформацію. Ми робимо все для забезпечення її безпеки та в той же час надаємо Вам можливість керувати своїми даними. Ми не запитуємо у користувачів та клієнтів більше інформації, ніж це потрібно для виконання їх замовлень. На сайті не ведеться жодної бази даних з даними клієнтів, отже сам сайт виконує виключно інформативну функцію.

Дзвоніть
+38 096 187 67 00
Пишіть нам
office@abc-translate.com.ua
Ми працюємо
Пн - Пт 9.00 - 18.00
Бізнес переклад

В Центр мовних пререкладів ABC звертаються, коли необхідний:

переклад договорів
переклад ділового листування
переклад комерційних пропозицій
переклад бізнес угод
переклад сертифікатів якості
переклад трудових угод
переклад бізнес планів
переклад презентацій

Коли зазвичай замовляють бізнес переклад

Бізнес переклад - це і аналітична інформація, і дані статистики, а також дуже специфічний стиль маркетингових стратегій, який в свою чергу часто базується виключно на національних традиціях. Додаємо сюди сайти, фінансову звітність, цей список можна продовжувати ще дуже і дуже довго.

На практиці знаємо, що жодна компанія, в процесі реалізації зовнішньоекономічної діяльності не обходиться без послуг перекладача. І практично вся подібна діяльність супроводжується економічними перекладами різної за складністю документації. Починаючи від фінансових і економічних звітів фірми до специфічної інформації для засновників і акціонерів.

В ідеалі кожна компанія, яка вийшла чи тільки збирається вийти на міжнародний ринок, в залежності від масштабів, повинна мати свій відділ перекладів. Тому що напрямків, де є потреба у бізнес перекладі, в комерційному середовищі - безліч.

Чому необхідно замовляти бізнес переклад в Центрі мовних перекладів ABC?

Ведення і розвиток бізнесу - знаннями в цій сфері володіють практично всі перекладачі центру мовних перекладів ABC, які чудово розбираються в економіці та бізнесі, постійно вдосконалюючи свої навички.

Високою оцінкою професіоналізму працівників центру мовних перекладів ABC, є і те, що наших фахівців, крім звичайного перекладу документів, часто залучають до безпосередньої участі в переговорах із зарубіжними партнерами, в якості перекладачів.

За останні роки, для багатьох юридичних осіб України, які постійно працюють з іноземними фірмами, ми стали невід'ємною частиною переговорного процесу і закриваємо практично всі питання в площині адаптації бізнесу для всіх його учасників. Ми цілком занурюємося в специфіку теми, знаходимося в тісному контакті і працюємо як єдина команда.

Ціни на переклад

Переклад документів
КАТЕГОРІЯ ОБ'ЄМ ЦІНА
Актуальність прайсу на 01.07.2022
Письмовий переклад 1800 символів / сторінка від 200
Усний переклад 1 година від 500
Переклад польського присяжного перекладача 1200 символів / сторіка від 500
Нотаріальне засвідчення під оригінал/копію документ 200

Безкоштовно кур'єром по Україні

 Замовлення вартістю більше 1000 грн ми доставляємо особисто в руки і головне - абсолютно БЕЗКОШТОВНО по всій Україні.

 В сучасних умовах, коли переважають онлайн замовлення і безконтактні доставки, центр мовних перекладів ABC, переважну кількість замовлень здійснює на відстані.
 Там де потрібні оригінали документів, ми задіюємо перевізників.
 Там де оригінали документів не потрібні, завдання в роботу можно передати будь-яким каналом зв'язку.

Ми постійно знаходимося на зв'язку з нашими клієнтами!

В робочі години за телефоном, а в інші по Viber або Facebook Messenger